ЗАЯВА ВГО «Я – ВИБОРЕЦЬ»

26-12-2013, 23:26

Ситуація з виборами Київського міського Голови все більше набуває характеру затяжної інтриги. Відбувається політична гра, заручниками якої стали кияни.

Міське самоуправління остаточно руйнується. Громада усунута від участі в прийнятті важливих рішень щодо життєдіяльності міста і позбавлена елементарної можливості впливати на розвиток подій. Міська рада сьогодні існує як бездіяльний придаток до КМДА. Реальна влада в місті належить призначеному з гори голові державної адміністрації, довіра до якої як і довіра до міськради зникає.

Подальше зволікання з оголошенням чергових конституційних виборів мера міста, посилаючись на очікувані висновки Конституційного Суду України, який відомими абсурдними вердиктами остаточно скомпрометував себе, неприпустиме, бо воно провокуватиме інші серйозні загрози, що накопичуються у всіх сферах життя, і можуть призвести до не прогнозованих наслідків.

Верховна Рада зобов'язана прийняти постанову про проведення виборів в Києві. Перенесення виборів буде сприйматися в суспільстві як згортання демократії і народовладдя, спробу встановлення ручного управляння столицею з президентської адміністрації.

Вважаємо, що до початку виборів треба прийняти законодавчі зміни про суміщення функцій обраного міського Голови і Голови МДА, підняти тим самим роль ради і відповідальність кожного виборця за власне політичне рішення.

ВГО «Я – Виборець» закликає політичні партії, громадські організації та всіх киян рішуче відстояти своє конституційне право на самоуправління, демократичним шляхом обрати Київського міського Голову реалізувати в місті справжнє самоврядування.

Навігація сайту

Архівне відео з Майдану

Виступ Голови ВГО"Я-Виборець"

Опитування

Чи потрібен Україні Виборчий кодекс?

Так, потрібен.
Ні. Треба вдосконалити нині діючи закони.
Нічого не треба змінювати.

Погода

 

Архівне відео з Майдану

Збір підписів

Календар

«    Январь 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Новини з www.pravda.com.ua

Новини з www.liga.net

Fatal Error
Fatal Error: could not open XML input (http://news.liga.net/top/rss.xml)