Міфи про вибори.

3-03-2012, 15:31    У 2012 році пройдуть вибори у Верховну раду.
    Найпростіше сказати собі - ці вибори нічого не вирішують, кому треба намалює що треба, тому я на вибори не піду.

    Але насправді в тім, що в нас у країні саме такі вибори, винувата тільки одна людина, і ця людина – ВИБОРЕЦЬ, Громадянин України, старше 18 років, що має право голосу і не використовує його або використовує не по призначенню.
    На жаль ніхто офіційно не проводив досліджень усвідомленості вибору громадянами України. Побічно з матеріалів міжнародних організацій вивчаючі проблеми демократії, можна зробити висновок, що тільки 4 % виборців в Україні роблять вибір УСВІДОМЛЕНО. Під усвідомленим вибором розуміється вивчення виборцем програм потенційних кандидатів, вибір з них кращої з погляду громадянина, і голосування за кращу програму кандидата, а не за кандидата власне. Іншими словами 96 % виборців в УКРАЇНІ голосують за красиві очі або відомі імена, за логотипи партій або гасла, але не за те, що будуть робити "обранці народу" після виборів. Чи так варто обвинувачувати кандидатів у тім, що вони йдуть на вибори без ясних і зрозумілих виборцям програм, а потім займаються своїми справами, а не проблемами виборців.
    Цю колосальну проблему настав час вирішувати. Вирішувати силами саме виборців, оскільки, що можуть зробити партії і їхні кандидати без нашої участі ми і так добре бачимо. Нічого. Але для того щоб із людини, яка ледь виживає на Україні, стати реальним Громадянином УКРАЇНИ і Виборцем, спочатку необхідно попрацювати над собою і зробити перший крок - піти на вибори, по при усі відомі «виборні міфи».Міф перший. Адміністративний ресурс вирішує все.

Міф другий. Не піду на вибори, вони нічого не вирішують.

Міф третій. Усе куплено.

Міф четвертий. Намалюють що треба.

Міф останній. Усе рівно нічого не зміниться.

Навігація сайту

Архівне відео з Майдану

Виступ Голови ВГО"Я-Виборець"

Опитування

Чи потрібен Україні Виборчий кодекс?

Так, потрібен.
Ні. Треба вдосконалити нині діючи закони.
Нічого не треба змінювати.

Погода

 

Архівне відео з Майдану

Збір підписів

Календар

«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Новини з www.pravda.com.ua

Новини з www.liga.net

Fatal Error
Fatal Error: could not open XML input (http://news.liga.net/top/rss.xml)