Міфи про вибори

25-02-2012, 13:51

   Міф другий. Не піду на вибори, вони нічого не вирішують.

    Саме після скасування порога явки виборців на вибори, на перше місце вийшла сила адміністративного ресурсу. А одним з важливих елементів передвиборних политтехнологий, стала мінімізації участі "незалежних" виборців у виборах. Адже чим більше прийде виборців, тим менше буде частка адміністративного ресурсу, і менш переконливої може бути перемога "потрібних" кандидатів, а може бути і не перемога зовсім.

    Мінімізація активності незалежних виборців досягається, як непрямими, так і прямими методами. Вас як виборців особливо не напружують інформацією про вибори, вам не нагадують де ваша виборча дільниця, вас не існує як виборців. Сидіть дома і не голосуйте, це ваша задача, це ваш вибір. Так ще і приятель/подруга говорить: "Які ще вибори? А я не знаю і не піду". Цього від вас і чекають.

    Якщо Ви все-таки вирішили піти на вибори, то Вашого прізвища може не виявитися в списку виборців. Навіщо? А вас не чекали. Тому якщо ви вирішили прийти на вибори, усвідомлено зробити свій вибір і проголосувати, то обов’язково треба заздалегідь перевірити наявність Вашого призвища в цьому списку.

    За кого саме голосувати вирішувати тільки вам, але адміністративний ресурс із реалій нашої виборчої системи перетвориться в реальний міф, тому що Ваш голос вирішує, хто буде керувати, і що він буде робити для Вас, для виборця.

Навігація сайту

Архівне відео з Майдану

Виступ Голови ВГО"Я-Виборець"

Опитування

Чи потрібен Україні Виборчий кодекс?

Так, потрібен.
Ні. Треба вдосконалити нині діючи закони.
Нічого не треба змінювати.

Погода

 

Архівне відео з Майдану

Збір підписів

Календар

«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Новини з www.pravda.com.ua

Новини з www.liga.net

Fatal Error
Fatal Error: could not open XML input (http://news.liga.net/top/rss.xml)