Чому треба голосувати.

25-02-2012, 13:52

    У 2012 році пройдуть вибори у Верховну раду.

    Найпростіше сказати собі - ці вибори нічого не вирішують, кому треба намалює що треба, тому я на вибори не піду.

    Але насправді в тім, що в нас у країні саме такі вибори, винувата тільки одна людина, і ця людина – ВИБОРЕЦЬ, Громадянин України, старше 18 років, що має право голосу і не використовує його або використовує не по призначенню.

    На жаль ніхто офіційно не проводив досліджень усвідомленості вибору громадянами України. Побічно з матеріалів міжнародних організацій вивчаючі проблеми демократії, можна зробити висновок, що тільки 4 % виборців в Україні роблять вибір УСВІДОМЛЕНО. Під усвідомленим вибором розуміється вивчення виборцем програм потенційних кандидатів, вибір з них кращої з погляду громадянина, і голосування за кращу програму кандидата, а не за кандидата власне. Іншими словами 96 % виборців в УКРАЇНІ голосують за красиві очі або відомі імена, за логотипи партій або гасла, але не за те, що будуть робити "обранці народу" після виборів. Чи так варто обвинувачувати кандидатів у тім, що вони йдуть на вибори без ясних і зрозумілих виборцям програм, а потім займаються своїми справами, а не проблемами виборців.

    Цю колосальну проблему настав час вирішувати. Вирішувати силами саме виборців, оскільки, що можуть зробити партії і їхні кандидати без нашої участі ми і так добре бачимо. Нічого. Але для того щоб із людини, яка ледь виживає на Україні, стати реальним Громадянином УКРАЇНИ і Виборцем, спочатку необхідно попрацювати над собою і зробити перший крок - піти на вибори, по при усі відомі «виборні міфи»
.

Навігація сайту

Архівне відео з Майдану

Виступ Голови ВГО"Я-Виборець"

Опитування

Чи потрібен Україні Виборчий кодекс?

Так, потрібен.
Ні. Треба вдосконалити нині діючи закони.
Нічого не треба змінювати.

Погода

 

Архівне відео з Майдану

Збір підписів

Календар

«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Новини з www.pravda.com.ua

Новини з www.liga.net

Fatal Error
Fatal Error: could not open XML input (http://news.liga.net/top/rss.xml)